| lovemusiiiiiiiic a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un inel cu un diamant negru pentru ca imi place foarte mult. Stiti cumva daca semnfica ceva negativ diamantul negru? va multumesc.

2 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Diamant negru! ciudat, pentru ca diamtul cind il studiezi si te uiti in el trebuie sa fie bat unul negru nu are cum sa fie mat

| feraryyy78 a răspuns:

Este o piatra fabuloasa si nu, nu semnifica nimic negativ. Eu cred ca il poti asorta mai bine la haine si iese mai bine in evidenta decat cel alb.