| Razy345 a întrebat:

Salut, as dori sa-mi comand online ceva din Pull and Bear si am ales sa-mi plasez comanda in Unirea Shopping Center de unde ma voi duce sa o ridic ca sa nu mai platesc taxa de transport catre casa. Ce trebuie sa prezint in respectivul magazin ca sa-mi pot ridica produsul? ( Plata s-a efectuat online cu cardul. Eu inca nu am 18 ani. Pot merge cu cineva major ca sa-l ridic? )

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Ai facut o comanda online, ai ales sa vina direct in magazin comanda ta, daca venea acasa te-ar fi costat 50 de lei in plus. La momentul respectiv ai dat o adresa e-mail sau un nr telefon personal, ca sa poata cei de la Unirea Shopping sa te anunte ca ti-a sosit coletul. Asta era necesar s-o faci, altfel o sa trebuiasca sa tot mergi pe acolo sa-i intrebi "a sosit coletul meu? cel pe numele x?" Daca ai primit confirmarea ca a ajuns, poti sa mergi si sa-l ridici cu buletinul tau. Nu conteaza ca nu ai 18 ani, daca ai un buletin si confirmarea celor de la Pull & Bear, e ok.