| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar banda led si sa o pun prin camera, imi recomandati ceva la pret pana in 150 de lei? Da, am instalatii de craciun, dar eu doresc doar sa se vada lumina fara sa-si schimbe culorile.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am căutat şi eu pe internet dar mai ieftină de 151 de lei nu am găsit, iar aceea era multicoloră şi de exterior. În magazine ai întrebat? De ce nu mai pui încă 100 sau 200 de lei în plus şi să-ţi cumperi una pe gustul tău?