| AlexSalutir a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un ametist doar ca majoritatea sunt facute in laborator. Acestea sunt ieftine si nu au nici o energie. Stiti voi de unde as putea sa cumpar unul bun? Ce sfaturi imi puteti da? M-am gandit sa merg la un amanet ca poate gasesc acolo dar nu am nici o experienta legat de aceasta. Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

Gasesti la magazinuldepietre.ro. Acolo am vazut si naturale si sintetice. Ia legatura cu ei.