| Silyca a întrebat:

Vreau sa-mi iau niste pantofi noi ce imi recomandati? Si dati-mi si un site de unde pot comanda dar sa nu fie exagerat de scumpe.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai de pe internet?
in afara de internet:Leonardo...cauta in magazinele cu care te impaci. Dar daca numai de pe internet doresti atunci cauta site-ul fimei care iti place

| Rolleer a răspuns:

Buna, ia uite aici: http://pantoficutoc.org

| Stefan_Anda_1999 a răspuns:

Hey, te duci in real la leonardo sau te duci in sucpy sau in banie sau in aushen la manyla sunt multe multe multe cauta in mall ca e inposibil sa nu le gasesti ceea ce-ti dorestii cauta sh uh in magazine de unde vrei tu sa iti spunem noi de unde sa iti cumperi pantofii crezi ca stim de unde esti cel putin tu vrei sa fie ieftine la mana 2 si alea st la 2 milioane
ca in general ceea ce imi cumpar eu is la 5 6 milioane daca nu or ajunge 10 milioane... cauta sh uh