| adrian_3646 a întrebat:

Vreau si eu de la voi un raspun ca dau o funda la cine raspunde.De unde pot cumpara jocul asta http://www.vgboxart.com/boxes/PSP/3654.jpg dar din romania vreau de la orce magazin din romania vreau sau de pe net.Va rog jocul asta inseamna mult pentru mine si pentru psp-ul meu, va rog cine site sa-mi spuna, dar vreau daca e magazin sau moll numele daca imi dai maaaluri vreau si numele de exemplu:City Park Mall si numele magazinului in care il gasesc din mall sau alte magazine nu chiar din mall, si daca se poate si localitatea unde pot gasi mallul cu magazinul in el sau doar magaziul. Dau funda.

2 răspunsuri:
| BabalGam a răspuns:

Si eu am jocul ala doar ca este pe PS3 dar eu l-am cumparat din Spania

| ~Annyee~:X a răspuns:

De la Mall... eu l-am vazut la mine in orashee hee 70 de lei parca sau mai mult... dai da-i bataie prin mall-uri. si ai grija cu netu ca pot fi Fake-uri jocurilewinking numai daca sti un site sigur. Ceau :*