| tina20 a întrebat:

Vreau si eu o parere. Vreau sa imi cumpar un tel nou si nu st hotarata ce model sa aleg. Eu st fan Nokia si m-am gandit la unul din modelele N8 sau N900. Ce alegere ma sfatuiti sa fac si daca puteti sa si argumentati. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Zero a răspuns:

Buna Tinaa big hug
Sty e bine, nokia sunt cele mi bune telefoane, baterie si etc bune, asa parerea mea ar fi ca un N900 cred eu ca ar fi mult mai bun pentru tine, nu te cunosc dar eu am avut un N900 si am fost foarte multumit de cum era happy

4 răspunsuri:
| tina20 explică:

Vlad, nu se pune problema de buget. vreau un tel care sa mearga bine, sa pot sa accesez si netul, un desing placut...astea 2 modele mi s-au parut interesante...

| tina20 explică:

XIoana, am specificat pentru ce il vreau, in special pentru internet, nu sa ma dau mare pentru ca scoala am terminat-o de mult, deci nu st genul colegei tale...asta era ideea, un tel cu un desing placut, sa pot sa accesez net-ul si cand sunt plecata de la birou cu treaba. daca ai si alte sugestii, te astept happy

| vlaaddd a răspuns:

Ce buget ai avea?

Iti recomand Nokia 5800 Xpress Music sau ceva din seria N90

| xIoana a răspuns:

N900 e bun pentru oameni de afacere sau daca il folosesti pentru tot ce are mesaje internet. nu numai ca sa te dai mare asa am eu o colega cu iphone avem nevoie urgenta de ceva nu ne dam frate si nici nul foloseste pentru ce are sta cu el la scoala numai in buzunar nu cred ca am vazut-o vrodata folosindul...