| E7103385 a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia N900?

Răspuns Câştigător
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

E bun la ce specificatii are, dar eu optez pentru Nokia Lumia 610, e un telefon bun si e si ieftin, chiar foarte. Nu cred ca e scump 7-8 si cred eu ca are caracteristici bune. De abia astept sa se lanseze in Romania.

| E7103385 explică (pentru Razviiiiiiiiii):

Da, chiar e foarte dragut Nokia Lumia 610 dar forma, designul lui mi-aminteste de Samsung Corby si nu stiu de ce, dar nu prea ma atrage stilul asta. Astept si eu lansarea lui Nokia 808 PureView

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru E7103385):

Cam 480 euro cred ca o sa fie sau poate 550 euro da nu stiu sigur, dar cred ca merita banii la ce camera are.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E un telefon bun totusi nu ai sa gasesti multe aplicatii pentru el

| geogas a răspuns:

E un telefon pentru un BOY care vrea sa fie la moda... eu zic ca-i acceptabil! FUNDA?

| E7103385 explică (pentru geogas):

Stiu si fete care se arata interesate de procurarea acesui telefon. happy