| littlemixer a întrebat:

Vreau si eu sugestii pentru rochii de banchet si vroiam sa intreb daca exista un magazin sheri hill in romania penrtu ca nu as vrea sa imi comand de pe internet

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu e o idee buna sa iti comanzi de pe net, in primul rand ca poate fii marime mai mare sau mai mica si poate sa iti vina altfel de rochie sau sa arate naspa.
Du-te la tine in oras, bagate la magazine si spune-le ca cauti rochie de banchet.
Succes si o seara placuta! happy

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Din cate stiu eu modelele nu sunt pe stoc sa le probezi, dar online poti returna. Trebuie comandata din timp pentru eventuale retusuri sau retur.