| strawberrycool14 a întrebat:

Cateva sugestii de rochii de banchet? As fi foarte recunoscatoare!happy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

Culoarea rosie, ca intriga pe minehee hee. Parerea mea e ca nu trebuie sa aiba nici prea ult nici prea putin material. Pana la urma nu esti intr-o manstire, dar parca nici vulgara sa fie. E alegerea ta, dar poti cauta prin magazine, alta e treaba cand probezi si vezi exact cum iti sta in eawinkingtonguetonguetongue

| iRaul a răspuns:

Sunt baiat, nu ma prea pricep, dar pot sa spun asta: i'ati ceva comod daca vrei sa te distrezi.

| SuZuKi a răspuns:

O rochie neagra cu bretele...as dori sa imi spui ce ochi si ce culoare la par ai.Ori rochie alba daca ai parul negru ori rochie rosie daca ai parul blond.

| strawberrycool14 explică (pentru SuZuKi):

Pai,am ochii caprui si parul castaniu!happy

| SuZuKi a răspuns (pentru strawberrycool14):

1.Esti frumoasa.
2. Tiar sta bine alb sau rosu.
3.Mult noroc!

| RalluCha a răspuns:

Mersi de fundă. Eşti o scumpă >big grin