| enrique81 a întrebat:

Vreau si eu un site cu mancare chinezeasca bun nu foarte scump, care sa livreze in sectorul 3 gratuit

Răspuns Câştigător
| tractorisul a răspuns:

Salut!, eu am comandat de cateva ori de la ei si e foarte buna mancarea!
http://livrari-mancare-chinezeasca.ro/

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Si eu as vrea ca pe TPU sa nu se mai puna intrebari aiurea fara semne de punctuatie care incep cu "Vreau", de parca ar fi Dumnezeu si porunceste. Din pacate nu putem avea tot ce ne dorim.

| mira a răspuns (pentru dragosbogdan001):

De acord cu dragosbogdan001. Uneori tonul multor membri ai TPU este poruncitor si nepoliticos.Au disparut cuvintele"Va rog"?

| Drolja a răspuns (pentru mira):

Hai, serios!
Să se pună-n genunchi şi să vă implore, eventual.
Aloo, voi aţi ales să intraţi pe acest site şi să ajutaţi, dacă vreţi rugăminţi şi mulţumiri, ajutaţi-vă rudele.

A, şi aşa nu l-aţi ajutat cu nimic, prin urmare, de ce să vă roage?!