| Bulioncumere a întrebat:

Www.gsmtell4you.eu a achizionat cineva produse de pe site-ul acesta? Sunt seriosi? Au produse originale?

2 răspunsuri:
| EricCarpov a răspuns:

Da! Te asigur ca este foarte bun acest magazxin! Este un magazin foarte mare si luxos in Bucuresti unde aduc numai produse originale si foarte convenabile! Pot spune ca este cel mai bun site de telefoane si tablete din Romania! Am comandat de curand un Ipad si acum o luna un Iphone 6s, Ambele mi le-a adus foarte frumos ambalate si in cutie originala! Nu au de mult site-ul pentru ca este un magazin aparut abia in 2010-2011! Iti recomand sa iti iei orice produs cu placere!

| EricCarpov a răspuns:

Buna! Tin sa te anunt ca acest magazin este foarte convenabil, aproape cel mai bun din Romania! Sediul se afla in Bucuresti este un magazin foarte mare si luxos, nu este de mult ..este facut in 2010 iar site-ul l-au creeat acum 2-3 ani in urma! Au numai telefoane Apple, Samsung si tablete! Am comandat de la ei in urma cu 2 luni un Iphone 6s si mi l-au adus foarte frumos ambalat in cutie originala si foarte bine sigilat! Iti recomand cu mare placere!