| anonim_4396 a întrebat:

Zara are cumva si magazin online? Sau doar din magazinele fizice se poate cumpara?

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Doar din magazinele fizice...asta daca nu vrei sa iei haine contrafacute fara sa le probezi si sa fara sa le vezi indeaproape...Eu iti recomand sa mergi la magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zara va incepe vanzarea online a produselor sale din sezonul toamna-iarna 2010", potrivit unui comunicat. Vanzarea va fi limitata pentru inceput la Spania, Franta, Germania, Marea Britanie, Italia si Portugalia, inainte de a se extinde pe toate pietele unde marca este prezenta, potrivit AFP.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da