| sindeiu a întrebat:

Ziceti si mie de ce nu mere sa platesc online cu cardul bcr imi zice sa solicit cod sms in pagina 3 d secure stie cineva?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu mere? Vezi sa nu ai cardul blocat, mergi mîine la BCR si întreaba i pe ei, doar ei te pot ajuta si tot de la ei aflii motivul pentru care nu poti face plata cu cardul.

| sindeiu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai mere pe magazin play sa platesc dar cand vreau sa cumpar online nu ma lasa

| Catrice a răspuns:

Pai scoți cod și bagi cod ce e greu

| sindeiu explică (pentru Catrice):

Poti sa zici mai in detaliu

| IonescuRobert a răspuns (pentru Catrice):

Stiu eu altceva despre ("Păi scoți și bagi"), dar îmi iau ban degeaba.
Știu un site (PH.COM)
laughing

| Catrice a răspuns (pentru sindeiu):

Meh același procedeuhee hee
Pai precis îți da un link unde îți zice și ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și la Raiffeisen este la fel. Dacă nu exista posibiltatea sa aprobi tranzacția prin aplicația mobile banking, atunci va trebui sa introduci parola OTP primită prin sms.