| Necunoscutu92 a întrebat:

Ajutor îmi apar reclame când nu sunt pe internet adică mise deschide internet cu reclame si eu nu fac nimic

De ex ma joc cs go si îmi iese din joc singur si apare internet deschis cu reclama si internet nici nu l-am pornit in ziua aia

Ajutor ce fac

Răspuns Câştigător
| Stefan123x a răspuns:

Incearca sa activezi Windows Defender cel mai probail la Virus & threat protection.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ai un virus - un adware mai exact. Poti scapa de el cu Adw cleaner de la Malwarebytes sau cu Norton Power Eraser de la Norton.
Succes
happy

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ai virusi deviruseazal...

| SamuraiOkami a răspuns:

Cel mai probabil ai virusi, Da un reinstall windows (cel mai usor de rezolvat dupa parerea mea)

| Lucian_Ciuchi_1991 a răspuns:

Sau te poti uita in control panel si vezi ce ai ciudat acolo. posibil ai instalat ceva ce avea si un link care in mod automat il deschide. in general am vazut la mai multe persoane yandoo sau ceva de genul