| MrFrost a întrebat:

Ajutor, azi reclamele mi-au invadat telefonul meu, nu apuc sa deschid nimic si imi apare cate o reclama pe 10 sec... Cum pot sa scap de reclame? Si cand e inchis telefonul si il deschid dupa 30 de minute imi apare intai o reclama si imi este greu numai sa umblu pe meniul telefonului sau la setari ca imi apar reclame fara sa fie deschisa o aplicatie, decat antivirusurile si cele care imi curata telefonul. Ajutati-ma sa scap de reclame. va rog!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus ce telefon ai. Daca ai cu android vezi aici:http://www.softmobil.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=134&lid=932

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salut,am patit si eu la fel acum un an si chiar in prezent am patit iar,e simplu de rezolvat,mergi acasa si noteaza-ti numerele de telefon din agenda telefonului ( ce e pe sim nu-i afectat),salveaza-ti poze,filme,date importante in alta parte,prin transfer pe pc sau pe alt telefon prin bluetooth si formatezi cardul de memorie si apoi dai telefonul la revenire la setarile de fabrica,sau factory reset, apoi se formateaza telefonul ca din fabrica, sa ai bateria incarcata peste 80%, succes!

| Calota_Ciprian_Irinel_1989 a răspuns:

Ia kasperky de pe marketplay si dai un scan si ai scapat de orice reclama

| Lora1998 a răspuns:

Ai putea scapa de reclame doar daca ti'ai reseta telefonul...ce telefon ai?

| DanyDanny05 a răspuns:

Incearca sa-i dai Revenire la setarile din fabrica(Reset Factory)

| Negulescu_Daniel_1985 a răspuns:

Cum scap de reclame de pe telefon