| danielskb a întrebat:

Ajutorr, am facut un transfer bancar international si nu am primit banii!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si cum vrei sa te ajutam noi? Adreseaza-te bancilor, respectiv banca de unde s-a dispus transferul si banca unde trebuia sa fie transferata suma.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Suna la informantii al bancii tale sau mergi la o sucursala!

| doctorandus a răspuns:

Poate ai ajuns "săgeată". Mergi la Poliție și "spovedește-te" înainte să te prindă ei.

| Ora de net a răspuns:

Salut!

Îți recomandăm să contactezi imediat atât sursa care ți-a trimis banii cât și furnizorul de transfer (banca/compania care oferă servicii de transfer de bani) prin care tu ai trimis banii.

În viitor este foarte important să folosești numai servicii de încredere, cunoscute și sigure. Există nenumărate așa-zise servicii care sunt de fapt o înșelăciune.

Sperăm să reușești să rezolvi problema!