| Bogdan2122 a întrebat:

La un transfer bancar, daca eu sunt cel care a primit banii, cel care mi ia trimis ii da vreo foaie cu datele mele sau ceva? Sau pur si simplu doar spune numele persoanei careia vrea sa ii trimita si atat, fara a primii nimic?

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Uite de aia genul asta de tepe nu o sa mearga in veci, pentru ca banca nu e atat de proasta sa trimita bani de aiurea. Da, este nevoie de datele tale care o sa apara pe o chitanta. La politie o sa te gaseaca foarte usor.

| Incepator01 a răspuns:

Ai dat o teapa si acum ti-e frica sa nu te prinda? laughing

| windowlicker a răspuns:

vorbim prin metafore, mrr