| darius778 a întrebat:

Bai toti pentru unu va rog treziti-ma. Daca eu am uitat o parola de la un cong gmail Samsung dropbox (toate create cu aceeasi adresa mail )etc. si nu mai am aces la modalitatile de recuperare, adica numar de telefon, adresa mail de recuperare etc. Ce trebuie sa fac sa recuperez toate aceste conturi (as fi in stare sa dau si cu semnatul ). Ajutati-ma, va rog!

6 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Nu prea ai cum daca tu ai pierdut tot ce iti cer ei.

Răspuns utilizator avertizat
| darius778 explică (pentru ramon2473):

Si cum sun la google Romania

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa accesezi linkul https://accounts.google.com/signin/recovery, sa introduci adresa de email si sa apesi Continue. Daca esti intrebat de ultima parola pe care ti-o amintesti da click pe I don't know si mai apoi alege optiunea Verify your identity care este undeva sub toate celelalte optiuni. Ti se vor pune o serie de intrebari si daca vei raspunde corect ti se va da inapoi contul.

Răspuns utilizator avertizat