| MrCoasAlex a întrebat:

Salut
Exista lege pentru adresa de mail?
adica mi-am uitat parola de la adresa de mail gen Gmail/Yahoo Mail .etc si ma duc la sectia de politie sa imi recuperez adresa de mail
Exista?
Da Sau Nu.

Răspuns Câştigător
| catalyn22 a răspuns:

Da suna la 112 si zile sa vina cu pompieri si FBI si prin interpol daca vrei sa dai
ma voi ganditi cand puneti intrebari din astea?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In viziune ta, ce are scula cu prefectura?
Recuperarea parolei se face conform regulilor de la fiecare cont de e-mail, politia nu are atributii. Banuiesc ca ai pus intrebarea neavand ce face si in bataie de joc.

| Parker a răspuns:

Nu frate. ce sloboz treaba are yahoo mail cu sectia din cracaoani? straight face

| seagate a răspuns:

Tnot itse.