| IuliaMariaK a întrebat:

am o dilema, am blocat pe cineva pe Facebook iar din senin e din nou la mine la prieteni.cum s-a intamplat asta pentru ca eu nu am deblocat respectiva persoana... Dati-mi va rog un raspuns...
Funda :*

7 răspunsuri:
| Jo17 a răspuns:

E hacker sau tu nu ai blocat-o.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai dat cuiva (vreunei prietene, prieten) parola ta de FB, inseamna ca l-a deblocat.
Daca ai FB-ul pe telefon, este si mai usor...cineva, unul dintre prieteni, ti-a luat telefonul si s-a jucat cu el, deblocand persoana aceea.

| madalina736 a răspuns:

Poate ca si a avut mai multe conturi sau nu l-ai blocat cum trebuia sau l-a deblocat cineva de pe contul tau.

| Bondarel99 a răspuns:

Ai blocat pe Facebook sau pe Messenger?

| IuliaMariaK explică (pentru Bondarel99):

Pe Facebook

| Bondarel99 a răspuns (pentru IuliaMariaK):

Atunci e vreo eroare, nu ar trebui sa iti mai apara persoanele blocate.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Iulia,

Exista mai multe posibilitati - sa fie o eroare tehnica, sa iti stie cineva parola sau persoana respectiva sa aiba mai multe conturi asemanatoare.

Te incurajam sa stergi persoana din lista ta, sa o blochezi si sa iti schimbi parola de Facebook. Gasesti aici cateva sfaturi despre cum poti proceda pentru a avea o parola sigura - http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul