| ionelutza95 a întrebat:

Bună TPU am si eu o întrebare. Dacă cineva a blocat o persoana pe Facebook se poate întâmpla ca Facebook-ul sa deblocheze acea persoana sau sa se întâmple altceva astfel incat persoana respectiva sa nu mai fie blocata, dar persoana care a blocat sa nu fi deblocat. Va rog răspundeți doar dacă știți. Va mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facebookul nu poate debloca o persoana pe care tu ai blocat-o, dar o prietena, prieten, sora ta sau fratele, ori orice iti stie parola ta, pot sa o faca!

| Alicezzz a răspuns:

Nu! Clar cineva in contul tau de Facebook deblocat pe acea persoana. Daca persoana blocata nu mai figureaza inca pe lista e clar ca cineva a deblocato de pe contul tau.

| coaiele a răspuns:

Daca cineva te blocheaza Facebook nu te mai poate debloca numai daca persoana care te-a blocat de dezblocheaza

| acadele12345 a răspuns:

Din câte știu, nu
dar Îți poți face un Facebook nou dacă vrei sa îi spui ceva urgent unei anumite persoane :3