| piersicuta9000 a întrebat:

Buna ieri m-am certat cu o prietena. Veneam de la scoala cu autobuzul si inaintea ei s-a asezat langa mine o alta prietena du 2 minute ea a venit in autobuz la bunicii ei ca ea locuieste la oras. Am salutat-o dar nu mi-a raspuns. Apoi cand ajung acasa observ ca imi scrie pe facebook sa stau cu fata aia si m-a blocat. Eu am stat 1 ora si am pus mai multe prietene sa ii zica sa ma deblocheze. Intr-un timp m-a deblocat dar cand i-am cerut iertare mi-a zis sa stau cu persoana respectiva si am tot implorato pana azi. Si imi zice tot cuvintele alea. URGENT DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Probleme de genu am avut si eu si le-am rezolvat 1 la mana vb cu o prietena de-a ei si explica-i treaba 2 la mana tu trebuie sa te intalnesti cu ea fata in fata pentru ai explica si in timp ce-i explici sarut-o si spune-i ca tu nai nici o treaba cu fata aia. Funda? Si bafta

| piersicuta9000 explică (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Sunt fata si eu zicem de cea mi buna prietena...