| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un cont pe HBO GO prin operator Vodafone Fix & TV nu cu contul bancar.
Ideea este ca atunci cand intru sa ma loghez imi apare :,,Logare cu contul bancar" si,, Logare printr-un operator"
Fie ca ma loghez pe prima sau pe a doua variantă vad ca este aceeași chestie adică bag doar E-MAIL-ul si parola.
De ce atunci când intru la,, Logare cu contul bancar" nu imi cere card sau ceva si este aceeași chestie cu,, Logare printr-un operator"?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca se presupune ca te loghezi cu un cont deja creat si bagat deja card.laughing Daca ai incerca asta fara un mail validat de ei si asociat la un cont ti-ar zice ca contul nu exista sau sa iti faci unul.

2 răspunsuri:
| Alinnnnnnnnnnn a răspuns (pentru Wr3nch):

Si daca sunt conectat printr-un operator mai platesc ceva in plus pentru HBO GO?

| Wr3nch a răspuns (pentru Alinnnnnnnnnnn):

Pai nu ca ai automat cont valid.