| andrabella a întrebat:

Buna cine ma lamureste si pe mine intr-o problema. 1 am luat un router are parola pe spate routerul, de ieri nu mai merge parola de ce? Cand mergea parola nu ma puteam loga la router adica sa pun userul si parola de la rds, zicea ca ii conecatat si nu imi mergea netul. am facut setarile de le da la tp-link pe Youtube 128.168.0.254

3 răspunsuri:
| Rimidalvv a răspuns:

Daca nu mai poti sa iti mai accesezi routerul ( nu mai sti parola), vezi ca are un buton mic de resetare, tinel apasat timp de cateva secunde, de asemenea incearca sa te conectezi la router prin alte calculatoare/laptopuri, poate problema este de la tine nu de la router. succes.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca routerul a fost montat de RDS, mai ales daca e de cablu cu fibra de sticla, atunci suna la ei pentru indrumare sau service.

| andrabella explică (pentru Rimidalvv):

Mersi mult.