| Iamlolanoah720 a întrebat:

Buna dragi prieteni de pe TPU.

Am o problema cu contul meu de Instagram, faza e ca eu stiu parola, stiu tot, dar nu m-am mai conectat din 2018 si nu ma mai pot conecta si imi zic ca: ca sa imi protejeze contul mi-au trimis un cod de securitate la numarul de telefon pe care nu il mai am de mult, spuneti-mi si mie cum sa fac.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu prea mai ai ce sa faci, dar cred ca te va ajuta si raspunsul de aici https://www.tpu.ro/......ca-atunci/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu mai poti recupera contul vechi, cel mai bine fa ti altul

| Iamlolanoah720 explică (pentru Simpatic):

Ce pacat?