| paulina1234 a întrebat:

Mi-am dezinstalat Instagram-ul din lipsă de spațiu și m-am conectat pe telefonul unei prietene. Problema este că atunci când am vrut să mă conectez iar de pe telefonul meu am primit un text care spunea că s-a detectat o încercare suspectă de conectare, iar acum trebuie să primesc un cod de securitate pentru a mă conecta, dar nu îl pot primi întrucât nu mai am numărul de telefon și nici contul de Gmail. Ce pot face in acest caz pentru a mă conecta iar la Instagram? Ofer fundă.

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci. De asta sunt trimise aceste cod-uri, pentru a avea securitate si pentru a nu putea fi sparte de altcineva incat, daca are cont-ul de Instagram sa nu poata lua si alte conturi. Trebuie sa iti face alt cont cu un mail ce il ai activ pentru a nu mai avea alte probleme si sa iti rogi prietenii sa iti dea report la cont-ul vechi pentru a fi inchis. Bafta!