| Lc_Cristina_1995 a întrebat:

Am o problemă cu Instagram, nu ma pot conecta la cont, mi se cere un cod de securitate (pe care trebuie sa il primesc prin sms), dar nu il primesc. Nu pot modifica numarul de telefon si indiferent daca selectez" am uitat parola" dupa ce ma pune sa o resetez, imi cere iarasi codul de securitate. Am incercat de pe mai multe telefoane, laptopuri.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Codul de securitate, merge la numarul de telefon pe care l-ai pus prima oaar, cand ai facut contul. daca ai uitat sa-l schimbi cand ti-ai luat urmatorul numar, nu-i vina lui Instagram, ca ei continua sa trimita tot acolo.
Se putea alege si alternativa emailului.