| VULKAN a întrebat:

Bună TPU!

Am un cont PayPal online și nu știu cum pot adăuga bani pe el.

Dacă mă puteți ajuta nu ezitați să lăsați un comentariu!

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Visa, Master sau Maestro. Toate sunt acceptate dupa ce iti pui limita pe tranzactiile online. Asta se face tot la banca sau prin internet banking daca ai.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Iti trebuie un card bancar. Legi cardul de contul paypal urmand pasii de acolo si dupa poti sa pui bani sau poti sa platesti cu paypal-ul direct de pe card.

| VULKAN explică (pentru CuriousStuff):

Dar imi trebuie visa?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti adauga bani in contul de PayPal folosind un cont bancar activ - mai multe detalii gasesti aici https://www.paypal.com/......nt-FAQ1348

Mult succes!