| Leeroy a întrebat:

am un cont PayPal online dar nu stiu cum sa bag bani in contul asta virtual, mentionez ca nu am nici un fel de card ING, Raiffasen etc...
Daca ma puteti ajuta cum sa bag bani in contul de PayPal.

Răspuns Câştigător
| adrianc2007 a răspuns:

Din cate stiu, pe Paypal nu poti adauga bani. Iti introduci un card sau un cont bancar, iar in momentul cand faci o tranzactie, Paypal va retrage banii din card/cont si va face plata.

1 răspuns:
| Chris88 a răspuns:

Nu poti sa ""bagi" bani in cont decat daca ii primesti din alt cont paypal. de rest functioneaza doar cu card bancar atasat si verificat.