| sieupeaici1976 a întrebat:

Când intru pe laptop și cand apas pe pictograma cu Chrome nu se deschide ca sa intru pe internet. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Apesi odata sau 2 clik1
casa deschizi chrome trebuie 2 clik!
daca apesi 2 clik si nu se deschide asteapta vreo 10 minute in care dai clik in continu!
daca nici asa nu se deschide reinstaleaza chrome!
daca nici asa nu merge foloseste mozila!

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Stergel si reinstaleaza-l iarasi

| GGabiy a răspuns:

Posibil de la update, schimba browser-ul.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Apasa click dreapta si apoi pe Deschide/Open sau apasa de 2-3 ori click stanga sau daca il ai in bara tine apasat pe pictograma si ridica cursorul apoi apasa pe Fereastra noua.

| R0byZ00r a răspuns:

Incarca cu run as administrator, daca nici asa nu merge, da-i restart daca nici asa, dezinstaleaza chrome-ul si descarca-l iar pe internet explorer, si daca nici asa nu merge, baga mozilla firefox, si daca nici asa nu merge baga opera, daca toate astea dau esec baga alt windows.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Încearcă sa îl dezinstalez și sa îl instalezi mine mea mers

| tehno125482 a răspuns (pentru tehno125482):

A mers sfatul?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa iti reinstalezi browserul web. Mult succes!