| marius577 a întrebat:

Am o problema cu tastatura.De fiecare data cand  intru pe internet, cand apăs de exemplu R, imi deschide run, cand apas pe E, imi deschide my computer... ce sa fac sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Ai tasta "windows" apasata (este in stanga intre crtl si alt sau in dreapta intre alt si list).

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Cel mai probabil tasta Windows a ramas blocată (sau pur și simplu tastatura ta o vede activă).

Încearcă să apeși tastele fereastră pentru a le debloca.

În cazul în care nici după schimbarea tastaturii problema nu dispare, este probabil să fie vorba de un malware, dar până acum nu am mai auzit de așa ceva.

Succes! happy

| spxinsane a răspuns:

Sa nu cumva să îţi fie blocată tasta "windows" (intre tasta CTRL şi ALT în partea stângă )
Combinaţiile (scurtături din tastatură) :

WIN+R = run
WIN+E = explorer

Spor

| djrobby a răspuns:

Ai tasta de start blocata cea cu semnul de windows pe ea!