| StefanN1 a întrebat:

Buna ziua.
Am si eu o problema, in momentul cand vreau sa intru pe net, apas pe pictograma de la Google Chrome, de jos, din bara de la windows, si imi apare, tot jos, pe bara de la windows o a doua pictograma de la Goolge Chrome si se deschide o pagina de net.
Ce pot sa fac sa nu apara a doua pictograma?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti da click dreapta si elimina pictograma cu optiunea Unpin.

| StefanN1 explică (pentru dullcat):

Nu se poate da comanda Unpin, nici nu apare cand dai click dreapta

| dullcat a răspuns (pentru StefanN1):

Mie imi apare comanda unpin from taskbar.

| StefanN1 explică (pentru dullcat):

Comanda Unpin apare pe prima pictograma, eu am intrebat ce pot sa fac sa nu apara a doua pictograma