| joghu22 a întrebat:

Buna TPU!
Cum pot face sa nu mai primesc deloc mesaje pe Facebook de la persoane cu care nu am niciun prieten in comun? Imi tot trimit persoane ori arabi ori pe care nu le cunosc mesaje si ma deranjează asta, am vazut ca unele persoane au setată asta sa nu poată primi mesaje de la cei cu care nu au niciun prieten in comun. Am cautat eu prin setări dar nu gasesc

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am mai dat la cineva linkul, dar nu a revenit să spună dacă a rezolvat. Încearcă și vezi dacă reușești.

https://www.youtube.com/watch?v=vInCQQuonR0

| Violleta2022 a răspuns:

Intri la setari si schimbi cine te poate contacta, de la "toata lumea" la "prietenii prietenilor'.

| joghu22 explică (pentru floresdemayo):

Nu imi apare chestia aia cu delivery…