| brokxy a întrebat:

Stie cineva cum pot bloca mesajele pe facebook? Vreau ca cine nu imi e prieten sa nu imi poata trimite mesaj.Am vazut ca la altii nu le pot trimite.Nu stiu.Am cautat prin setari dar nu am gasit.Ma puteti ajuta? sad Va rog! Tot felul de tampiti imi dau mesaje pe facebook.Si as vrea sa ii opresc inainte sa imi dea

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Poti bloca persoana si astfel nu-ti mai poate trimite mesaje (o sa-ti trimit eu muahaha)

| ManeStefane a răspuns:

Nu poti bloca decat mesajele, daca vrei sa nu iti trimita da-i la setari, blocare (adica nici tu nu mai poti contacta acea persoana, nici ea pe tine ) si scrie numele persoanei ce vrei sa o blochezi pentru a nu te mai deranja, si vei scapa de cei ce te deranjeaza.Bafta!