| BruneTTe a întrebat:

Si voi primiti pe facebook din cand in cand cereri de prietenie bizare (adica de la persoane din te miri ce tara, in general arabi, care bineinteles ca nu au niciun prieten comun cu voi)? Uneori sunt chiar conturi "goale", adica fara poze, fara nicio informatie. Mie mi se tot intampla si nu am habar cum anume. Eu am contul securizat si nici foarte multi prieteni (doar cunoscutii) si de aceea mi se pare ciudat ca primesc cererile astea, pe care le si resping de altfel.Patiti si voi? Care e explicatia, adica cum ajung astia la noi? Multu!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit și eu câteva, dar nu de la arabi.
Te găsesc în grupuri comune, jocuri sau le apare numele tău în lista de sugestii.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

E ciudat si eu primesc, la unii am accepat. Nu stiu cum ajung la noi da nici nu ii bag in seama.

| Mykymu a răspuns:

Si eu primesc, doar ca eu joc Throne Rush si am multi prieteni comuni cu ei... E din cauza ca cei mai multi au nevoie de prieteni pe jocuri si dau cereri tuturor. Ar mai fi si faptul ca sunt fete frumoase in Romania. laughing

Poate dai funda daca te-am ajutat.winking

| UKasse a răspuns:

Sincer, nu stiu. Am si eu aceiasi problema de o gramada de timp. Refuza cererile si nu le baga in seama.

| aaa777 a răspuns:

Si eu primesc cereri din astea si nu le accept. Eu cred ca acei oameni care fac contul sunt tot romani si pun un nume... ciudat...