| CoriCorinaCori a întrebat:

Sa-mi spuneti va rog de ce in loc de nume la relogare pe messenger imi apare un numar de 14 cifre gen: continue as 100013383... credeti ca cineva are o dublură de messengerul meu?

10 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Este ID-ul profilului!
De exemplu un link de Facebook ar putea fi facebook.com/eu sau facebook.com/profile.php?id=1234567890.
Nu știu dacă funcționează profilele astea, doar am dat un exemplu.
Deci dacă link-ul tău de la Facebook este ca și facebook.com/eu ar fi o eroare că-ți arată cifrele alea sau ți s-a întâmplat ceva, dar dacă e ca și http://facebook.com/profile.php?id=1234567890 atunci nu te stresa!

| CoriCorinaCori explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mi s-a intamplat de mai multe ori am schimbat si parola. Doar la messenger apare asta. As vrea sa pun o poza sa vezi cum arată.se pot atașa poze aici?

| NGheorghe a răspuns (pentru CoriCorinaCori):

Aici nu se pot pune poze dar poți folosi https://postimages.org/ —poza o încarci acolo si noua ne dai adresa. (nu-i nevoie sa te înscrii, după ce încarci poza faci click pe ea si apoi ii copiezi adresa gen: https://postimages.org/... )

| CoriCorinaCori explică (pentru NGheorghe):

Screenshot_20190521-191725

| NGheorghe a răspuns (pentru CoriCorinaCori):

...eu n-am idee, că-i normal sau că-i de la vreo dublură sau altceva!?!?

| CoriCorinaCori explică (pentru NGheorghe):

Multumesc oricum, cine stie ce e poate aflam până la urma. Ceva e sigur laughing) eu totusi cred ca fostul iubit o fi transferat ceva din tel meu sau instalat ceva.

| NGheorghe a răspuns (pentru CoriCorinaCori):

A apucat să facă asta pe ultima suta de metri? sau din cauza asta a devenit "fostul"? big grin

| CoriCorinaCori explică (pentru NGheorghe):

O fi apucat telefonul meu era "liber" prin casa, din alte motive a devenit fostlaughing oricum mi se pare ca prea multe stie si asta doar din discutiile mele pe messenger cu fetele mi am dat seama.de aceea eram curioasa ce i cu numărul ala? Exista ceva aplicatie care poate detecta ceva strain in telefonul meu? Ca altfel o sa innebunesc cautand la setari si răsfoind setările de protejate Facebook si messengerlaughing daca afli ce e cu numărul ala anunță ma te rog până atunci povestesc pe whatsapplaughing

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil acela este ID-ul contului tău. Dacă îți mai apare în acest fel, sfatul nostru este să raportezi problema la Facebook - https://www.facebook.com/help/186570224871049/?ref=u2u