| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Messengerul, am messenger 11 si de la un timp, aproximativ 3 zile, poza pe care o pun la avatar, apare foarte neclara.straight face. Daca stiti sa imi spuneti si mie ce ar trebui sa fac. straight face., si am verificat la o colega prin Team ( Viewer), si ii apare la fel. straight face.
Nu știu ce să fac!
Mulțumesc anticipat. happy.

Răspuns Câştigător
| haifisch a răspuns:

Nu poti sa faci nimic. Messenger 11 e in stare de beta si mai are bug-uri. Asteapta sa apara versiunea finala.

1 răspuns: