| tony99 a întrebat:

Cum scap de facebook messenger, deci eu vreau sa vorbesc direct de pe facebook da cand il sterg din telefon messengerul cand intru pe facebook imi apare o reclama cu LEARN MORE sau INSTAL si cand dau pe LEARN imi apar acolo niste intrebari bifez OTHER si dau ok si tot nu dispare spuneti-mi si mie va rog

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Nu poti. Facebook a scos chat-ul din aplicatie. Acum facebook messenger e aplicatia oficial de chat a facebook-ul, deci ti-l trebuie daca vrei sa vorbesti. Oricum, care e problema?
Ce s-a enervat toata lumea ca facebook a facut asta?
Aplicatia e chiar in regula, rapida si intuitiva, nu mai fiti asa conservatori!