| Luciana_Georgiana_1998 a întrebat:

Bună ziua. Am un s5 și am o întrebare. Atunci când ascult muzică, pe ecranul de blocare mi se schimba poza, apare un disc, dar eu vreau sa îmi apară poza care o am le ecranul de blocare.
Cum sa fac?; (
Cine mă ajuta dau fundaaa

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Luciana,

Te invitam sa verifici in setarile telefonului sau in setarile aplicatiei din care asculti muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand asculti muzica arata cu discu nu cu poza nu ai ce sa faci si la mine este la fel fiecare melodie are o poza de artist de exemplu la mine arata cu fuego cand ascult muzica fiecare muzica are poza ei nu poti sa schimbi