| CiupageaAdrian a întrebat:

Buna ziua,
Atunci când caut pe google chrome ceva și introduc termenii de cautare, imi apare site-ul de forma:
"Neautentificat - A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL - magazin online
https://www.asconstruct.ro › shop

Translate this page
Tablă expandată din oțel DC01, cu: Diagonala mare a ochiului 43 mm Diagonala mica a ochiului 20 mm Grosimea materialului 1, 2 mm Puntita 1, 5 mm."
Nu stiu ce inseamna asta si cum pot elimina cuvântul "Neautentificat". Poate ma ajuta cineva. Multumesc!

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Pentru a putea plasa comanda vă rugăm să vă conectați, sau dacă nu aveți încă un cont, să va creați unul acum!