| claudiog a întrebat:

Deci, am pus o comanda pe mediadot.ro dupa care am aflat ca sunt cei de la cel.ro. Comanda consta in o placa video in val. de 1.100 ron care era stricata asa ca am facut retur ei mi-au specificat sa le-o trimit inapoi intacta lucru care l-am si facut dupa care nu au mai raspuns la nimic. Acum ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna Claudiu,

Te sfatuim sa ii contactezi din nou pe furnizori, atat pe mediadot.ro, cat si pe cei de la cel.ro. Daca nu primesti un raspuns satisfacator, poti sa depui o plangere la protectia consumatorului - http://www.anpc.gov.ro/

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai fost incarcat electrostatic, tu ai stricat-o.

| Alice85 a răspuns:

Reclamatie online la anpc.