| anonim_4396 a întrebat:

Cand vizionez unele site uri cu fete mi se blocheaza PC si apare alerta de la politia romana, 112, ca am incalcat art 202 privind vizionarea de filme xxx si ca trebuie sa platesc in 48 de ore o amenda de 600 de ron prin paysafecard. Nu ma sperie lucrul asta, stiind ca e o teapa, doar ca ma enerveaza ca trebuie sa dau restart PC ului.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga malwarebytes trial si scoate toti virusii.
Foloseste Firefox, baga extensiile: Adblock, Popup blocker, NoScript+ si HTTPS Everywhere.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Foloseste uBlock de inceput.
Ce iti apare este un mesaj javascript.
Apesi ENTER(pentru a se apasa pe OK) si in acelasi timp CTRL + W(asta va face sa inchida fereastra). Si nu mai trebuie sa dai restart la PC.