| SexyBlue a întrebat:

Nu ma luati la intrebari. Am intrat pe film porno si mi-a aparut un site cu politia romana, ca trebuie sa platesc 300 lei amenda paysafe card, si nu ma mai lasa sa ies din browser dar pana la urma am iesit. Oare e adevarata faza? Eu zic ca nu e adevarat pentru ca nu cred ca e ilegal sa te uiti la filme porno...

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa reinstalezi windowsul dai restart si F4 cand apare pe ecran jos apoi scapi de virusul politiei

| mihai69 a răspuns:

Ai luat o minune de virus. Ca să scapi de el, caută pe google „virus poliția română" și o să afli.

| ywar a răspuns:

Ai virusul "politia romana". Sorry, trebuie s-a cam reinstalezi windowsul...

| ywar a răspuns:

Eu cred ca te-ai bagat sa downloadezi ceva... si daca ai camera web, s-ar putea sa ti-o fi activat si mai stii, ti-a tras si o poza. Vorbesc foarte serios. Se intampla asta. Puneti-va fratilor pe obiectivul camerei web un scotch alb, opac, alta culoare...

| Voidwithin a răspuns:

Nu ma, n-are interes politia romana in hobby-urile tale.

| NameHarris a răspuns:

laughing e un viruslaughing a patit-o un var de al meu de 15 anilaughing cand a vazut a inceput sa plangalaughing

| Happyjump a răspuns:

E un virus

| Me01 a răspuns:

Reinstaleaza Windows.

Răspuns utilizator avertizat
| sEnOkHs a răspuns:

Nu ai luat nimic asa am patit si eu de 2 ori trebuie scos pc-ul din priza si restartat din nou, nu mai intra pe toate sieturi-le proaste intra pe cele gen redtube pornhub etc, dar stai linistit ca nu se intampla nimic sunt doar niste prosti care nu au ce face si isi bat joc de lume atat.

| SexyBlue explică:

Eu nu am nici o problema cu aceasta pagina, pur si simplu am iesit usor din ea si numai am nimic acum. de ce ar trebui sa-mi reinstalez windowsul?

| yLuSsSIoN a răspuns:

Paysafecard? Deja este teapa, este vreo reclama ceva, stai calm. Un fel de virus online. Daca era amenda trebuia cu cardul sau alt-ceva laughing

| yLuSsSIoN a răspuns:

Teapa. Stai calm. Daca trebuie sa plătești amenda iti vine acasa, iti apare încontinuu pe calculator. Stai calm, de obicei cand scrie plata paysafecard sau alt **** este fake, serviciu din ala de scos banii de la fraieri

| CristiGamer74 a răspuns:

Este un virus care face asta, nu te speria

Scopul autorilor acestui virus este de a pacali victimele sa plateasca o asa-zisa amenda de 300 de lei prin card bancar, tipic aplicatiilor

Pentru mai multe informatii : http://www.faravirusi.com/......eliminare/

| Dobrea_Cris_1995 a răspuns:

E ok asa iti da ca e un fel de reclama falsa care vr sa induca in eroare pe utilizatori... Ca mi sa mai intamplat acus 1 luna si o fost fals happy
FUNDA? dc vr smug