| Cristina987 a întrebat:

Cat costa abonamentul la scribd?
Am cautat si nu am gasit, iar pe site nu imi spare, sau cel putin eu nu am vazut.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://support.scribd.com/......Membership
You can select from three options: 3 months for $25, 6 months for $50, or 1 year for $99.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti gasi mai multe informatii aici https://www.scribd.com/subscribe

Mult succes!

| Mihai1499 a răspuns (pentru Salontanul):

Uau, ce ticăloși. În mod normal, când alegi un abonament mai lung e mai avantajos, dar nu, cantitatea dublă de timp, preț dublu. Asta da. Ideal mod de a nu da nimănui ocazia de a alege abonamentul mai lung. Dacă gândesc cum trebuie cel puțin.