| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cat costa telefonul Allview P5 cu abonamentul M+ de la cosmote, nu am gasit pe site-ul lor asa ca...

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Zice bine shyner. nu stiu sigur daca sunt si la abonament ca sunt modele mai noi si nu prea am auzit pe cineva. eu mi am luat varianta mini a lui p5 si sunt foarte incantat. initial am vrut sa l iau cu abonament si se uitau toti la mine cand intrebam in magazine...l am luat la liber pana la urma sa nu mai fiu legat de un abonament. sa ne anunti si pe noi cum l ai luat si cat a costat cu abonament, sunt si eu curios, dar sa nu ne uiti ca vor si altii pe aici sa mai stie, au si intrebat, nu esti singurul

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Uite am gasit si eu acum. cosmote are telefonul asta disponibil la abonament dar nu da preturi http://www.cosmote.ro/ro/mobile.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=21037

| corvet000 a răspuns (pentru radu75):

Stiu, dar nu gasesc preturile pe site-ul lor, pe Vodafone i Orange gasesti dar ei nu comercializeaza dual-sim. Daca mi-l da la abonament o sa il am codat pe 2 sim-uri nu? Nu cred ca e la abonament deoarece are 2 sim-uri si deia.

| Scremer a răspuns:

Dc nu te duci la ei la magazin k ei te pot lamuri mai bine big grin

| corvet000 a răspuns (pentru Scremer):

Faza e ca eu stau intr-un orasel mai mic, si nu am cosmote aici doar Orange