| Cristinnah a întrebat:

Imi recomanda cineva un site unde sunt variante de teste din rationament logic, pentru admiterea la drept UBB Cluj? (Daca se poate in afara de scribd) Am cautat si nu prea am gasit, trebuia sa platesc pentru a vedea testul integral...

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti.
Logheaza-te cu Fb, uploadeaza un document de la tine din calculator (orice, poate fi și o rețeta de mâncare) și poți sa descarci orice document vrei tu (unul). Dacă încarci foarte multe documente vei avea acces nelimitat sa le vezi pe toate și poți descarca 20 pe zi. Vorbesc de toate fișierele din secțiunea Documente.