| danpas a întrebat:

Cum pot sterge pozele din views photos messenger?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu vei găsi, fiindcă nu există această posibilitate, atunci când utilizezi PC-ul. Acest lucru e posibil doar de pe telefon.
Pozele expediate/primite vor fi șterse doar din messengerul tău, nu și din cel al destinatarului. E ca și o scrisoare pe care ai expediat-o cuiva. Pt. a (re)intra în posesia ei va fi necesar să ai cheile de la locuința lui, dacă vrei să o sustragi. : )) În cazul de față, dacă vrei ca pozele să dispară și din messengerul lui, trebuie să-i afli parola de la Facebook. Ceea ce nu-i posibil.
https://www.facebook.com/......7552657620

4 răspunsuri:
| Andrei900Boss a răspuns:

E pe Android ori pe pc?
daca da e pe pc exista F_B cleaner delete.
daca e pe Android poti sterge manual adica delete apare X photos adica pe fotografii, ma pricep in orice.

| danpas explică (pentru Andrei900Boss):

Win7, in Yahoo-mail-views-photos... nu este optiune de sters si nici cu buton dreapta nu apare.

| Andrei900Boss a răspuns (pentru danpas):

Arata un video ca asa nu pot. eu stiu tot dar trebuie sa-mi arati un video ce problema ai.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti sterge mesajele si pozele trimise, dar persoana cu care ai vorbit le va putea vedea in continuare. In general, atunci cand trimiti un mesaj sau o poza pe internet fie prin mail sau aplicatii de chat, nu-l mai poti lua inapoi - acesta ramane trimis.

Te sfatuim sa ai grija ce anume trimiti celorlalti - odata o poza trimisa, tu pierzi controlul asupra ei. Aceasta poate fi preluata, salvata pe alt computer si distribuita mai departe.