| YoanaYo a întrebat:

Stiti cumva cum pot sterge albumul "Wall Photos" de pe faceboook? Stiu ca daca stergi toate pozele, poti adauga altele si numesti altfel albumul... nu merge si cu asta? big grin

Răspuns Câştigător
| zuzulina78 a răspuns:

Da, merge sa stergi pozele si sa schimbi numele albumului dar il poti sterge... intri in album dai editeaza albumul si iti apare o fereastra iar jos in partea stanga scrie sterge albumul... dai acolo si cam asta e tot happy fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Allexaxc a răspuns:

Dai pe album! pe urma dai pe Editeaza Albumul si Dai pe "Stergere Album"
Funddaa