| asadav a întrebat:

Daca am pus optiunea ca doar prietenii sa poata posta comentarii la pozele mele de pe Facebook, dar pozele le-am pus publice si cineva care nu e in lista de prieteni si l-am blocat reactioneaza cu ras la poza, pot sa fac sa nu mai apara rasul ala unde apar like-urile?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! sad Nu cred că se mai poate. sad Știu, e jenant. Mi s-a întâmplat și mie, dar și eu am reacționat cu "ha ha" : )) la "dușmani", să zic așa, așa că am fost chit, sentimentul meu de mulțumire a fost atins, compensat. big grin Treci, peste, nu pune la suflet răutățile! Ce nu te omoară, te face mai puternic!winking Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facand pozele publice au voie si altii din lume sa ti le copie si sa comenteze, fiindca acelea de le-ai facut "publice", deci le-ai dat permisia sa le vada, comenteze si copie.

| Werrich a răspuns:

Nu știi ca pozele puse pe Facebook devin proprietatea Facebook si pot fi folosite fără acordul tău?